Ergonomi Eğitimi
EĞİTİM

Ergonomi Eğitimi

Eğitim Süresi 1 Gün ( 8 ders saati)
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı Tüm çalışanlar. 
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Çalışanların etkinliğini arttırmak, gereksiz ve aşırı zorlamalardan kaçınma, organizmanın zarar görmesini önlenmek, lüzumsuz aktiviteleri önlemek ve bu ergonomik hataları minimuma indirerek daha güvenli çalışma ortamları sağlamaktır. 
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Antropometri ve ergonomi, makro ergonomi, ergonomi, ergonomi ve iletişim, ergonomi ve verimlilik, bilişsel ergonomi, donanım ergonomisi, iş ortamında titreşim, iş tasarımı ergonomisi, işyerinde aydınlatma, işyerinde gürültü, işyerinde hava koşulları, işyerinde ısı ve havalandırma, oturarak çalışma koşulları, ayakta çalışma koşulları, kas iskelet hastalıkları, ekranlı araçlarda çalışma, tekrarlanan işler ve ağırlık limitleri
Eğitim Yöntemi Teorik
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİErgonomi Eğitimi
Top