Elektrik Tesislerinde İSG Eğitimi
EĞİTİM

Elektrik Tesislerinde İSG Eğitimi

Eğitim Süresi 1 Gün ( 8 ders saati)
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışanlar.
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgilendirerek, bu alandaki hataları minimuma indirmek ve daha güvenli çalışmalarını sağlamaktır.Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, çalışanları, çalışma ortamından kaynaklanan sağlık ve güvenlik risklerine karşı korumak, çalışanların sağlık ve güvenliğini sağlayarak geliştirmek, verimli bir iş ortamı yaratmak ve devamını sağlamaktır.
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Elektrik enerjisi tanımı ve elektrikle ilgili risk etmenleriElektrikle çalışmalarda alınması gereken önlemler, statik elektrik, topraklama, Yıldırımdan korunma, Sağlık ve güvenlik açısından gerekli olan kontrolleri ve korunma yöntemleri, Dış etkilere maruz kalan enerji dağıtım ünitelerinin, kontrol ve bakımları, Elektrik iç tesislerinde güvenlik ve tehlikeli ortamlar, Elektrik tesisatının kontrolü, Çalışmadan önce mevcut olan diğer tesisatların ve tehlike oluşturabilecek malzemenin belirlenmesi önlem alınmasıElektrik hatlarının bulunduğu kısımlarda bariyerlerle sınırlandırma yapılması ve ikaz levhaları yerleştirilmesi, kaçak akım rölesinin kullanılması ,araçların veya iş makinelerinin zorunlu olarak geçmesi gerektiği yerlerde bulunan hava hatları için gerekli, tedbirleri alınması, Çalışanların, doğrudan veya dolaylı temas sonucu elektrik akımı riskine karşı korunması.
Eğitim Yöntemi Teorik ve uygulama
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTop