NSC Safety Management Techniques
EĞİTİM

NSC Safety Management Techniques

Kurs Akreditasyonu NSC (National Safety Council)
Eğitim Süresi 4 Gün
Katılımcı Sayısı En fazla 15 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı İş Sağlığı ve Güvenliği yöneticileri, koordinatörler, uzmanlar ve diğer tam zamanlı İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanları, İş Güvenliği kurulu üyeleri, operasyon yöneticileri, diğer yöneticiler, insan kaynakları uzmanları ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili sorumlulukları olan herkes.
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Hedefleri İş Güvenliği Yönetim Teknikleri Eğitimi güvenli bir yönetim için idari, teknik ve kültürel unsurları ele almıştır.
Bu dört günlük eğitim size etkili bir İş Sağlığı ve Güvenliği yöneticisinin neler yapacağını gösterir. Yaralanmalardan korunmak için İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarının nasıl geliştirilebileceğini ve kuruluşunuzda, çalışanlara nasıl bir lider ve rehber olarak rolünüz olduğunu gösterir. Olay çalışmaları, tartışma grupları aktiviteleri içerisinde yer almak proje ve çalışanların etkili yönetimine de yardımcı olacaktır.
Organizasyon içinde İş Sağlığı ve Güvenliği çabaları üzerinde etkiyi en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş güvenlik yönetimi becerilerini öğrenmenizi hedefler.
Eğitmen Nitelikleri NSC Sertifikaları Eğitmenler
Eğitim Yönetimi Teorik + Sınıf içi uygulamalar
Değerlendirme Sınıf içi eğitmen değerlendirmesi

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİNSC Safety Management Techniques
Top