Afet ve Acil Durum Planlaması Eğitimi
EĞİTİM

Afet ve Acil Durum Planlaması Eğitimi

Eğitim Süresi 1 Gün (8ders saati) *
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı Yöneticiler, kurum planlama ekibi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanları
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Söz konusu Afet ve Acil Durum Planlaması Eğitimi, mevcut kaynakların doğru değerlendirilmesini sağlayan, uluslar arası standartlardaki afet ve acil durum planının hazırlanması konusunda bilgi sağlamayı, işletmelerin herhangi bir afet acil durumda doğru adımları atabilmesi, afet sonrası yükümlülüklerini hızla yerine getirmesi konusunda farkındalık sağlamayı hedeflemektedir.
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Afet ve Acil Durum Yönetimi ve Planlamasına Giriş, Ekiplerin Oluşturulması, Tehlike ve Risk Analizi, Zarar Azaltılma, Komuta ve Acil Durum Servisleri, Prosedürler, Eğitim ve Tatbikat, Yardımlaşma ve İşbirliği, Acil Durum Malzemeleri
Eğitim Yönetimi Sunum destekli seminer anlatımı şeklinde uygulanmaktadır. Eğitim, içeriğinde yer alan konu başlıklarını pekiştirecek ve tamamlayan iç mekan uygulamaları içermektedir.
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı

* Kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, ileri seviye eğitim programları oluşturabilinmektedir.

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİAfet ve Acil Durum Planlaması Eğitimi
Top