Temel Afet Bilinci Eğitimi
EĞİTİM

Temel Afet Bilinci Eğitimi

Eğitim Süresi 2 saat *
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı Kurumun tüm personeli
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Bu eğitim, tüm bireylerin yaşadıkları ortamda ve çevrelerindeki tehlikelerin ve buna bağlı risklerin farkına varmalarını sağlamayı, aynı zamanda afetlere hazırlık, korunma ve müdahale konularında yapılacak çalışmaları ve kişi ve kurum temelinde atılacak adımları göstermeyi hedeflemektedir. Temel Afet Bilinci Eğitimi, afetler konusundaki ilk basamak eğitimdir.
Eğitmen Nitelikleri IKaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Afetlerle Mücadelede Temel Bilgi ve Kavramlar, Yaşadığımız Çevredeki Riskler, Yapısal ve Yapısal Olmayan Riskler (Ev ve İşyeri), Yapısal Olmayan Risklerin Azaltılması, Afet Öncesi Hazırlıklar, Afetler Sırasında Doğru Davranış Şekilleri, Yangın ve Tehlikeleri, Tahliye, Afet Sonrası İlk Saatler.
Eğitim Yönetimi Sunum destekli seminer anlatımı şeklinde uygulanmaktadır.
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı
* Kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, ileri seviye eğitim programları oluşturulabilmektedir. 

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTemel Afet Bilinci Eğitimi
Top